De Roo

In de wijk Oostgaarde in Capelle aan den IJssel staat het in 2017 gerenoveerde verpleeg- en zorgcentrum de Roo van Capelle. In dit complex zijn twee woonzorgvleugels van De Zellingen gehuisvest.  

De Roo

De zorgafdelingen Barbierlaan op de 3e etage en Brouwerslaan op de 4e etage, waar twintig mensen wonen met een psychogeriatrische aandoening. 

Mensen kunnen in de woonkamer, genaamd het plein, een kop koffie drinken, televisiekijken, luisteren naar muziek of meedoen aan diverse gezamenlijke activiteiten. Kortom, een plek waar mensen en hun naasten zich thuis voelen. 

In de directe omgeving vindt u het winkelcentrum De Terp en een metro- en bushalte. Op ongeveer 20 minuten loopafstand ligt het winkelcentrum De Koperwiek met een diversiteit aan winkels. 

Activiteiten en welzijn 

Het team Recreatie organiseert een breed programma met terugkerende activiteiten, zoals: 
bloemschikken, zingen en bingo. Daarnaast zijn er regelmatig seizoensactiviteiten. Veel activiteiten zijn vrij toegankelijk; soms vragen we een kleine bijdrage. Het programma is erop gericht dat u meedoet op uw eigen manier, anderen ontmoet en plezier ervaart. 

Faciliteiten 

U kunt in De Roo gebruik maken van onder andere de volgende faciliteiten: 

  • Kapper
  • Pedicure
  • Tandarts 

Alles is erop gericht dat u prettig woont en uw dag op uw eigen manier kunt invullen. 

Contact
Voor meer informatie en vragen kunt u contact opnemen met afdeling Zorgbemiddeling via 088 - 206 90 90 of zorgbemiddeling@zellingen.nl